Projektowanie i styl

Oprócz lamp dostępnych w naszym salonie oraz w katalogach, Casa Regal oferuje również, na życzenie klienta, usługę projektowania i stylizacji lamp oraz aranżacji wnętrz. Jest to jeden z atutów, który wyróżnia nas spośród innych studiów oświetleniowych, działających na polskim rynku. Często spotykamy się z Klientami, którzy mają bardzo precyzyjne wymagania dotyczące sposobu oświetlenia i aranżacji wnętrz lub wręcz podają nam lampy „na wzór”, tylko z prośbą o dostosowanie ich wymiarów czy danego detalu tak, aby pasowały do wskazanego pomieszczenia.

W przypadku większości firm projektowych taka usługa nie jest możliwa, gdyż studia te posługują się wyłącznie gotowymi lampami. Natomiast w Casa Regal mamy możliwość przeprojektowania lampy i jej stylizacji dokładnie pod wytyczne Klienta, co pozwala nam zagwarantować Państwu 100% satysfakcji.

W Casa Regal, poza indywidualnym dopasowaniem lamp do wymagań wnętrza i Klienta, możemy również zaprojektować dla Państwa aranżację „od zera”, dobierając styl, lampy, meble oraz dodatki.
Nasi projektanci z uwagą śledzą najnowsze wydarzenia na rynku designu, dlatego kupując lampy w naszym salonie możecie być Państwo pewni, że kupujecie produkt, który odpowiada najnowszym światowym trendom i jest wykonany według najnowszej technologii. W trosce o ergonomiczność i wygodę użytkowania, wiele naszych lamp wyposażamy w piloty zdalnego sterowania, i dbamy, by były dostosowane do żarówek LED i/ lub żarówek energooszczędnych.

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu w Krakowie lub kontaktu poprzez e-mail: sklep@casaregal.pl
Do Państwa dyspozycji oddajemy również infolinię pod nr. tel.: +48 502 502 341.

Z przyjemnością podejmiemy się każdego wyzwania!

Marta Witek z całym zespołem Casa Regal

Nasze przykładowe realizacje:

Szanowni Klienci, uprzejmie informujemy,
że z dniem 15.07.2022 r. przenieśliśmy nasz sklep w nowe miejsce.

Nowy adres sklepu
ul. Pasternik 80, 31-354 Kraków

(wylot z Krakowa na Katowice w salonie Sofa Linea)