Towar w magazynie
Wysyłka w 48 godzinCena:
2680,00 zł
Towar w magazynie
Wysyłka w 48 godzinUdostępnij:
Cechy produktu:
| Waga | 20 kg |
|---|---|
| Wymiary | 65 × 65 × 31 cm |
| Barwa światła | ciepła |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Ilość żródeł światła | 3 |
| Kolor | złoty |
| Materiał | kryształ, stal |
| Moc /W/ | 50 WAT LED |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Producent | Casa Regal |
| Regulacja wysokości | nie |
| Rodzaj źródła światła | wbudowany |
| Średnica /cm/ | 60 |
| Wykończenie | połysk |
| Wysokość /cm/ | |
| Żarówka | taśma LED |
| Waga | 20 kg |
|---|---|
| Wymiary | 65 × 65 × 31 cm |
| Barwa światła | ciepła |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Ilość żródeł światła | 3 |
| Kolor | złoty |
| Materiał | kryształ, stal |
| Moc /W/ | 50 WAT LED |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Producent | Casa Regal |
| Regulacja wysokości | nie |
| Rodzaj źródła światła | wbudowany |
| Średnica /cm/ | 60 |
| Wykończenie | połysk |
| Wysokość /cm/ | |
| Żarówka | taśma LED |

Poprzednia najniższa cena: 2679,00 zł.
Dodaj do koszyka

