Towar w magazynie
Wysyłka w 48 godzinCena:
1780,00 zł
Towar w magazynie
Wysyłka w 48 godzinUdostępnij:
Cechy produktu:
| Waga | 3,1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 97 × 24 × 24 cm |
| Materiał | metal, tworzywo |
| Kolor | biały, złoty |
| Wysokość /cm/ | |
| Rodzaj źródła światła | wbudowany |
| Żarówka | moduł LED |
| Moc /W/ | 20 WAT LED |
| Barwa światła | neutralna |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Producent | Casa Regal |
| Wysokość minimalna /cm/ | 50 |
| Wysokość maksymalna /cm/ | 400 |
| Regulacja wysokości | tak |
| Wykończenie | połysk |
| Waga /kg/ | 3,1 |
| Ilość żródeł światła | 1 |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Wymiary opakowania /cm/ | 97x24x24 |
| Strumień świetlny | 2300 LM |
| Szerokość /cm/ | 90 |
| Waga | 3,1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 97 × 24 × 24 cm |
| Materiał | metal, tworzywo |
| Kolor | biały, złoty |
| Wysokość /cm/ | |
| Rodzaj źródła światła | wbudowany |
| Żarówka | moduł LED |
| Moc /W/ | 20 WAT LED |
| Barwa światła | neutralna |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Producent | Casa Regal |
| Wysokość minimalna /cm/ | 50 |
| Wysokość maksymalna /cm/ | 400 |
| Regulacja wysokości | tak |
| Wykończenie | połysk |
| Waga /kg/ | 3,1 |
| Ilość żródeł światła | 1 |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Wymiary opakowania /cm/ | 97x24x24 |
| Strumień świetlny | 2300 LM |
| Szerokość /cm/ | 90 |

Poprzednia najniższa cena: 2679,00 zł.
Dodaj do koszyka
Poprzednia najniższa cena: 2089,00 zł.
Dodaj do koszyka
