Towar w magazynie
Wysyłka w 48 godzinCena:
5980,00 zł
Towar w magazynie
Wysyłka w 48 godzinUdostępnij:
Cechy produktu:
| Waga | 15 kg |
|---|---|
| Wymiary | 76 × 38 × 18 cm |
| Materiał | kryształ, metal |
| Kolor | chrom |
| Wysokość /cm/ | |
| Rodzaj źródła światła | wbudowany |
| Żarówka | moduł LED |
| Moc /W/ | 55 WAT LED |
| Barwa światła | neutralna |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Producent | Casa Regal |
| Wysokość minimalna /cm/ | 50 |
| Wysokość maksymalna /cm/ | 120 |
| Regulacja wysokości | 2 długości, tak |
| Wykończenie | połysk |
| Waga /kg/ | 10,5 |
| Ilość żródeł światła | 15 |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Wymiary opakowania /cm/ | 76x38x18 |
| Strumień świetlny | 5980 LM |
| Średnica /cm/ | 98 |
| Waga | 15 kg |
|---|---|
| Wymiary | 76 × 38 × 18 cm |
| Materiał | kryształ, metal |
| Kolor | chrom |
| Wysokość /cm/ | |
| Rodzaj źródła światła | wbudowany |
| Żarówka | moduł LED |
| Moc /W/ | 55 WAT LED |
| Barwa światła | neutralna |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Producent | Casa Regal |
| Wysokość minimalna /cm/ | 50 |
| Wysokość maksymalna /cm/ | 120 |
| Regulacja wysokości | 2 długości, tak |
| Wykończenie | połysk |
| Waga /kg/ | 10,5 |
| Ilość żródeł światła | 15 |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Wymiary opakowania /cm/ | 76x38x18 |
| Strumień świetlny | 5980 LM |
| Średnica /cm/ | 98 |

Poprzednia najniższa cena: 889,00 zł.
Dodaj do koszyka

