Towar w magazynie
Wysyłka w 48 godzinCena:
4680,00 zł
Towar w magazynie
Wysyłka w 48 godzinUdostępnij:
Cechy produktu:
| Waga | 9,35 kg |
|---|---|
| Wymiary | 63 × 42 × 17 cm |
| Materiał | kryształ, metal |
| Kolor | chrom |
| Wysokość /cm/ | |
| Rodzaj źródła światła | wbudowany |
| Żarówka | moduł LED |
| Moc /W/ | 46 WAT LED |
| Barwa światła | neutralna |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Producent | Casa Regal |
| Wysokość minimalna /cm/ | 50 |
| Wysokość maksymalna /cm/ | 120 |
| Regulacja wysokości | 2 długości, tak |
| Wykończenie | połysk |
| Waga /kg/ | 7,95 |
| Ilość żródeł światła | 12 |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Wymiary opakowania /cm/ | 63x42x17 |
| Strumień świetlny | 3680 LM |
| Średnica /cm/ | 74 |
| Waga | 9,35 kg |
|---|---|
| Wymiary | 63 × 42 × 17 cm |
| Materiał | kryształ, metal |
| Kolor | chrom |
| Wysokość /cm/ | |
| Rodzaj źródła światła | wbudowany |
| Żarówka | moduł LED |
| Moc /W/ | 46 WAT LED |
| Barwa światła | neutralna |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Producent | Casa Regal |
| Wysokość minimalna /cm/ | 50 |
| Wysokość maksymalna /cm/ | 120 |
| Regulacja wysokości | 2 długości, tak |
| Wykończenie | połysk |
| Waga /kg/ | 7,95 |
| Ilość żródeł światła | 12 |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Wymiary opakowania /cm/ | 63x42x17 |
| Strumień świetlny | 3680 LM |
| Średnica /cm/ | 74 |

Poprzednia najniższa cena: 2635,00 zł.
Dodaj do koszyka
Poprzednia najniższa cena: 2679,00 zł.
Dodaj do koszyka
