Towar w magazynie
Wysyłka w 48 godzinCena:
3780,00 zł
Towar w magazynie
Wysyłka w 48 godzinUdostępnij:
Cechy produktu:
| Waga | 6,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 115 × 30 × 30 cm |
| Materiał | kryształ, metal |
| Kolor | chrom |
| Wysokość /cm/ | |
| Rodzaj źródła światła | wbudowany |
| Żarówka | moduł LED |
| Moc /W/ | 26 WAT LED |
| Barwa światła | neutralna |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Producent | Casa Regal |
| Wysokość minimalna /cm/ | 50 |
| Wysokość maksymalna /cm/ | 150 |
| Regulacja wysokości | tak |
| Wykończenie | połysk |
| Waga /kg/ | 5,2 |
| Ilość żródeł światła | 6 |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Szerokość /cm/ | 110 |
| Wymiary opakowania /cm/ | 115x30x10 |
| Strumień świetlny | 2080 LM |
| Waga | 6,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 115 × 30 × 30 cm |
| Materiał | kryształ, metal |
| Kolor | chrom |
| Wysokość /cm/ | |
| Rodzaj źródła światła | wbudowany |
| Żarówka | moduł LED |
| Moc /W/ | 26 WAT LED |
| Barwa światła | neutralna |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Producent | Casa Regal |
| Wysokość minimalna /cm/ | 50 |
| Wysokość maksymalna /cm/ | 150 |
| Regulacja wysokości | tak |
| Wykończenie | połysk |
| Waga /kg/ | 5,2 |
| Ilość żródeł światła | 6 |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Szerokość /cm/ | 110 |
| Wymiary opakowania /cm/ | 115x30x10 |
| Strumień świetlny | 2080 LM |

Poprzednia najniższa cena: 889,00 zł.
Dodaj do koszyka
Poprzednia najniższa cena: 2635,00 zł.
Dodaj do koszyka
